Semináře, kurzy

2 měsíční kurz Sebeobrany DSJ pro začátečníky

12.9. - 9.11.2023

Každý z nás se může v životě ocitnout v nebezpečné situaci, ve které si musí poradit sám. A to je chvíle, kdy je dobré mít alespoň základní povědomí o tom, jak se bránit.
Proto vás zveme na 2 měsíční kurz sebeobrany, kde vás těmto dovednostem naučíme. Zjistíte, že to mže být snaží než si myslíte.

Dvouměsíční kurz Sebeobrany DSJ
(12.9. - 09.11.2023 = 18 lekcí) je určen mužům a ženám bez ohledu na věk, na zkušenosti nebo fyzickou zdatnost, kteří se chtějí naučit bránit sebe a své blízké v různých krizových situacích.


Během dvou měsíců se naučíte:

 - jak se rizikovým situacím vyhýbat ale také co dělat když se nedaří z toho tzv.vykecat, nemůžete utéct a musíte se fyzicky bránit.

- jak používat údery, kopy, bloky, různé předměty okolo sebe, tzv. špinavé triky a hlavně hlavu(přemýšlet, vyhodnocovat, být chytrý/chytrá) v různých situacích ve stoje i na zemi.

Co sebou na tréninky:
- tepláky, triko, boty do tělocvičny, pití

 Kdy a kde budou tréninky probíhat:
Úterý a Čtvrtek  18:00 - 19:30, ul. Chelčického 1610, Česká Lípa

Cena kurzu: 2800,-
-v ceně je KUBOTAN(malá nenápadná ale účinná zbraň, určená pro osobní ochranu známá též jako palm stick, yawara, dulo atd.)

 
REGISTRUJTE se na kurz vyplněním formuláře zde:


Mini kurz sebeobrany pro ženy - Pepřový sprej

Česká Lípa - (Ne) 17.9.2023, 17:00 - 19:00

Stráž pod Ralskem - (Ne) 24.9.2023, 17:00 - 19:00

Nosíte u sebe pepřový sprej? A už jste ho někdy použili?
V praxi to je většinou tak, že manžel koupí manželce pepřák aby měla něco na obranu, možná(ale většinou NE) jí v rychlosti ukáže, jak s ním zacházet, ona si ho dá do kabelky(někdy ho nechá v kuchyni na poličce) manžel má dobrý pocit, že aspoň něco udělal pro její bezpečí a ona je na tom podobně.
Ale ouha. Najednou z cela nečekaně je manželka napadena a šmátrá v kabelce po pepřáku, který nemůže mezi spoustou věcí najít.
A stane se to, co nikdo z nás nechce zažít. Taková je bohužel realita. 

Aby se vám to nestalo, připravili jsme pro vás speciální kurz na pepřový sprej. V reálných situacích si vyzkoušíte zacházení s pepřákem v pohybu. Ale nebojte se, pro nácvik používáme cvičné spreje bez pálivé složky, které máte v ceně kurzu. Po našem kurzu se pepřák stane vaší součástí a každému agresorovi dáte stopku dřív než se k vám přiblíží nebo se vás dotkne.

To vám slibujeme.

Místo konání: Chelčického 1610, Česká Lípa

Sebou: starší oblečení které běžně nosíte, boty do tělocvičny, pití, dobrou náladu

Cena: 600 Kč předem na účet 2201609145/2010 Fio banka, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno + Mini kurz - Pepřový sprej.


Chci se naučit používat pepřový sprej: